Sizi Arayalım
Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın
  • İsim & Soyisim*
    0
  • Telefon*
    1
  • Kısa Açıklama*
    2
  • 3
0 (322) 911 0 374
Sanal Ortamda Varlığınızı NETBİM ile Hissettirin

NETBİM Web Tasarım paketleri ile birlikte kendi sektörünüzde en kaliteli ve işlevsel web sitelerini sizler için hazırlayalım. Gelişmiş SEO altyapımız sayesinde arama motorlarının efendisi olun. Sektörünüzde fark yaratın, özel tasarımınız ve yönetim sisteminiz ile her zaman güven içerisinde web sitesi sahibi olmanın ayrıcalığını yaşayın.

Tüm siparişlerinizde özel yönetim panelli olarak web sitelerinizi hazırlıyor ve %100 SEO uyumlu şekilde sizlere teslim ediyoruz. Üstelik ilk aşama SEO ayarlarını da firmamız üstleniyor. Sizlere güven içerisinde hizmet sunuyor, memnuniyetiniz ile mutlu oluyoruz.

Yeni Nesil, Mobil Uyumlu Görsel Tasarımlar

Günümüz teknolojileri ile uyumlu, tüm mobil cihazlarda sorunsuz çalışan ve görsellik anlamında günümüz standartlarının üstünde web tasarım seçeneklerimiz ile en uygun fiyat deneyimini yaşıyor ve kısa sürede web sitesi sahibi oluyorsunuz.

Full SEO Ayarları Yapılmış Altyapı

Netbim ile çalışacağınız tüm web tasarım çalışmaları için iş tesliminde Full SEO Optimizasyon çalışması yapılmış olarak web sitelerinizi teslim ediyor ve arama motorlarının gözünde otoriter kılıyoruz.

Kolay ve Kullanışlı İçerik Yönetim Paneli

Yaptığımız tüm çalışmalarda müşteri odaklı düşünüyor ve kolaylık sağlıyoruz. Tüm web sitesi çalışmalarımızda esnek yönetim seçeneklerine sahip içerik yönetim paneli sunuyor ve eğitimini veriyoruz.

Modüller ile Geliştirilebilirlik

Sunduğumuz web tasarım hizmetlerinin tamamında modüller ile geliştirilebilirlik seçenekleri sunuyor ve zaman içerisinde oluşabilecek ihtiyaçlara karşı da hızlı çözümler üretebiliyoruz.

Özel projelerinizi birlikte hayata geçirelim

Özel projeleriniz için uzman personelimiz size en iyi yol haritasını çıkarsın. Web tasarım teklif formumuzu biz iletmeniz yeterli.

web-tasarimi

Yaşadığımız internet çağında herkes internet ortamında kendisine yer bulmaya çalışıyor. İnsanlara ulaşabilmenin en kolay yolu olarak da artık internet sayfaları görülüyor. Yeni Türk Ticaret Kanunu ile firmalara web sayfası yaptırma zorunluluğu bile getirildi. Ama sadece firmalar değil kişisel kullanıcılar da web sitesi sahibi olarak internet ortamına giriyor çünkü web sitesi en uygun maliyetli tanıtım imkanını getiriyor.

Web sitesi hazırlanırken çok değişik öğelerden faydalanarak ziyaretçilere içerik sunma imkanı da var. Elbette hazırlanacak olan içeriğin, web sitesi ile ziyaretçilerine en doğru ve güncel bilgiyi görseller ile destekleyerek etkileyici bir biçimde sunulması amaçlanıyor. Bu aşamada firmamızın uzman kadrosu size en doğru desteği sağlama garantisini veriyor. Profesyonel ve işinin uzmanı olan kadromuz ile hedeflediğiniz kitleye doğru ve etkili sayfalar oluşturarak ulaşma garantiniz var.

Ekibimiz ilk olarak sizinle ortak çalışma yaparak web sitesi ile neleri internet ortamından yansıtmak istediğinizi belirliyor. Tasarım aşamasında ekibimiz; sizin isteğinizle web sitenizi proje bazında ele alarak, hem görseller ile hem de her ziyaretçi tarafından kolay anlayabileceği içerik desteği ile sitenizi hazır hale getiriyor. Hazırlanacak olan web sitenizin bölümlerine kolay erişebilir ve anlaşılır olmasının yanında grafikler ve görseller ile etkili olması sağlanıyor. Oluşturulacak olan web sayfası ile hedef kitleniz için en uygun içerik hazırlanıyor. Firmamızın çalışması sadece sitenizin aktif hale getirilmesi ile bitmiyor ve sitenizin yönetilmesi aşamasında da kolay kullanımlı içerik yönetim panelleri ile sizin de içerik güncellemeniz sağlanıyor. Hem internet ortamına açılmamızı sağlayan bilgisayarlar ile hem de mobil cihazlar ile web sitenizin uygun şekilde ve sorunsuz görüntülenebilmesi için gerekli yapılandırmayı yapan firmamız, arama motorları tarafından da web sitenizin fark edilmesi için gerekli çalışmayı gerçekleştiriyor. Uygun maliyetli çözümler ile ziyaretçilerinizi sıkmayan, arama motorlarına uyumlu bir web sitesinin yaratılmasını müşteri memnuiyeti çerçevesinde firmamız garanti ediyor.