Sizi Arayalım
Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın
  • İsim & Soyisim*
    0
  • Telefon*
    1
  • Kısa Açıklama*
    2
  • 3
0 (322) 911 0 374

Günümüzde son birkaç sene içerisinde akıllı web siteleri adı altında yapılmaya başlanan gelişmiş sistemler mevcuttur. Bilgisayar teknolojilerinin ciddi yükselişi ile birlikte kısa zaman içerisinde en yeni teknolojiler ön plana çıkmıştı ve bununla birlikte kodlama seçeneklerinde de o kadar gelişmiş teknikler ortaya çıkarıldı ki artık web sitelerinin arka planında bile çalışan yapay zeka kuramnına kadar ulaştık. Öyle ki web sitelerinin akıllı olması güvenlik önlemlerinin çok daha kaliteli ve hızlı bir şekilde alınması safhasında bizlere ön ayak oldu.

Akıllı web siteleri dediğimiz zaman kendi içerisinde mantıki anlamda maksimum hız ve işlevsellik ile çalışan ve kullanıcılara her zaman en doğru verileri listelemek için programlanmış olan web siteleri de denebilir. Bu web sitelerini PHP, ASP, ADO.NET ve C# gibi programlama dilleri ile hazırlayabiliyor ve birbirine senkronize bir şekilde çalışmasına da imkan tanıyabiliyorsunuz. Hal böyle olunca kısa bir süre içerisinde atılan adımların niteliği o kadar önemli hale geliyor ki daha yeni teknolojilere karşı merak ortamı artıyor.

Akıllı Web Siteleri
Akıllı Web Siteleri

Bu tip web siteleri ile birlikte artık yazılımsal olarak herhangi bir sorun yaşamadan sizler yerine birçok işlemi web siteniz yapıyor ve hafızasına kaydediyor. Doğrudan programlama mantığı ile çalışan bu tip web sitelerini yapabilen firmalar dünyada sınırlıdır. Ancak PHP yazılımı ile bizlerin oluşturduğu web siteleri de maksimum güvenilirlik ve hız seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Aynı zamanda veri yedekleme ve arama kriterlerine göre sonuç listeleme gibi unsurlar da sistemlerimiz içerisinde yer alıyor.

E-ticaret sistemlerinde de bu tarz mantığın çalışması önemlidir. Online ödeme alan web siteleri özellikle bu tip konularda son derece güvenilir hale geldi ve günümüz web teknolojilerinde ön plana çıkmayı başardılar.

Bir önceki yazımız olan WordPress Tema Tasarımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Content Protection by DMCA.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.