Sizi Arayalım
Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın
  • İsim & Soyisim*
    0
  • Telefon*
    1
  • Kısa Açıklama*
    2
  • 3
0 (322) 911 0 374

Netbim olarak siz değerli internet kullanıcılarına ve şirket sahiplerine yeni bir kampanya ile inanılmaz seçenekler sunuyoruz. Türk Ticaret Kanunu uyarında yeni nesil web siteleriniz olmak zorunda ve artık kurumlar için zorunlu hale geldi. Hal böyle olunca piyasa içerisinde ki yüksek fiyatlar sizlerin bir nevi belini büker konuma geliyor. 2014 yılından çıkıyoruz ve kısa bir süre içerisinde 2015 yılına ayak basacağız ve bu anlamda sizlere mükemmel seçenekler sunarak sektörün en kaliteli web sitelerine sahip olmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Bedava web sitesi kampanyası ile birlikte yılbaşına kadar sipariş veren ilk 100 KİŞİ, firmamız tarafından hazırlanmış ve özel yönetim paneline sahip yeni nesil bir web sitesi sahibi olacak. Hazırlamış olduğumuz tasarımlarımızın tamamını özel yönetim panelimize entegre ettik ve bu anlamda sektörünüz her ne olursa olsun beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilecek web sitelerini sizlere ücretsiz olarak sunacağız. Web sitelerinin kısa zaman içerisinde internet ortamında firmaların yüzünü yansıtacak kalitede olması aslında en çok dikkat edilmesi gereken unsur olarak da dikkat çekiyor.

Bedava Web Sitesi
Bedava Web Sitesi

Bedava web sitesi kampanyası ile birlikte 2015 yılına yepyeni bir internet sitesi ile girecek ve sektörünüzdeki rakiplerinize nazaran bir adım daha önde olacaksınız. Sistemimizin tamamında özel yönetim paneli yer alıyor ve böylelikle firmaya karşı yani bize karşı bağımlılığınız olmadan tüm içeriği kendi istediğiniz gibi güncelleyebilme şansına da sahip oluyorsunuz. Hal böyle olunca yeni nesil bir web sitesinin keyfini her hali ile yaşama fırsatınız oluyor. Netbim, daima müşterilerine en kaliteli hizmeti ve desteği sunma amacı içerisine girmiştir ve bu anlamda da sizlere yeni bir kampanya sunmuştur.

Bedava site ile alakalı olarak detaylı bilgi ve sipariş için sizlere özel bir bilgi sayfası hazırladık. Bu sayfa içerisinde birbirinden farklı özelliklere sahip sistemlerimizi inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Akıllı Web Siteleri başlıklı makalemizde akıllı web siteleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Content Protection by DMCA.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.