Sizi Arayalım
Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın
  • İsim & Soyisim*
    0
  • Telefon*
    1
  • Kısa Açıklama*
    2
  • 3
0 (322) 911 0 374

Günümüzde özellikle mobil uyumlu web tasarım konusunda o kadar farklı gereksinimler ortaya çıktı ki Boostrap yazılım dili ortaya çıktı. Aslında bir yazılım dili değildir. HTML5 ve CSS3 ile hazırlanmış olan kod kütüphanesi olarak da dikkat çeker. GRİD mantığı ile çalışan ve mobil cihazların ekranına göre web sitesinin dinamizmini otomatik olarak ayarlayan gelişmiş bir yazılım olarak da dikkat çeker. Gelişmiş bir yazılım olduğundan dolayı yapması biraz meşakkatlidir ve süreç anlamında dikkate alınacak bir gereksinim duyulur ancak matematiksel olarak düşünülmesi gereken unsurlar da vardır.

Mobil uyumlu web tasarım, Boostrap yazılım şekli ile birlikte o kadar basit bir hale geldi ki kısa zaman içerisinde insanların beklentilerini ciddi anlamda karşıladı. Hazır komponent mantığı ile çalıştırabileceğiniz ve kısa zaman içerisinde stil dosyalarını editleyerek geliştirebileceğiniz bu mükemmel sistem sayesinde zamanla çok daha mükemmel sonuçlar ortaya çıkacaktır diyebiliyoruz. Her geçen gün gelişmiş güncellemeler ile sunulan bu sistemin resmi sitesinde hazır olarak örneklenmiş birçok bileşen bulunur ve genellikle bunları kullanırız.

Boostrap ile Mobil Uyumlu Web Tasarım
Boostrap ile Mobil Uyumlu Web Tasarım

Bu sistem sayesinde arayüzleri en gelişmiş şekilde mobil uyumlu olarak kodlayabiliyor ve beklentileri en iyi şekilde karşılama yoluna girebiliyoruz. Hal böyle olunca birkaç senelik dilim içerisinde gelişmiş yazılım modellerini aratmayan ve mobil uyumluluk anlamında harika seçenekler sunan bir sistem ile tanışmış oluyoruz. Sistem o kadar akıllı bir şekilde hazırlanmış durumda ki GRİD mantığını kolonlara yayarak kolonların cihaz ekranına göre birbirini ayarlaması sağlanabiliyor.

Ekran boyutlarına göre kendi içerisinde tanımlanmış stil modellerinde COL-XS, COL-MD, COL-SM, COL-LG gibi seçenekler ile ayarlanabilen ve otomatik bir matematiksel zihniyet ile çalışan bu mükemmel yazılımın zaman içerisinde kullanılır hale gelmesi ile birlikte artık günümüz modern teknolojilerinde tüm web siteleri mobil cihazlarda sorunsuz olarak çalışabiliyor ve bu sayede çok daha mükemmel seçenekler ortaya çıkarılabilecektir diyebiliyoruz. Bu sayede çok daha mükemmel seçenekler ortaya çıkacaktır.

Bir önceki yazımız olan Valid Web Tasarım Ne Demektir? başlıklı makalemizde valid web tasarım, valid web tasarım ne demektir ve web tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

Content Protection by DMCA.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.