Sizi Arayalım
Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın
 • İsim & Soyisim*
  0
 • Telefon*
  1
 • Kısa Açıklama*
  2
 • 3
0 (322) 911 0 374

e-ticaret sitesi fiyatlarıTürkiye’de özellikle e-ticaret sitesi fiyatları ile alakalı olarak sunulan seçenekler firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Bilindiği üzere artık internet teknolojileri her geçen gün çok daha ön planda olmaya başlıyor ve web siteleri sayesinde insanların hayatları da çok ciddi anlamda kolaylaşıyor. İnternetin hüküm sürdüğü dünyada artık alışveriş dahi internet üzerinden güven ile yapılabiliyor. Gelişmiş internet teknolojileri ve yazılım dillerinin gelişmesi ile birlikte ortaya çıkan e-ticaret kavramı, internet üzerine yatırım yapan ve potansiyel müşteriye ulaşma amacı içerisinde olan yatırımcılar için olmazsa olmazlardan birisi olarak dikkat çekiyor.

E-ticaret sitesi hazırlamak ve internet üzerinde potansiyel müşteriye en kısa zaman içerisinde ulaşmak artık çok kolay. Web teknolojilerinin bugün bu hale gelmesinde ki en önemli etkenlerden birisi de bilişim üzerine eğilimin çok olmasıdır. Sitemiz içerisinde ki paketleri incelediğinizde e-ticaret sitesi ile alakalı olarak en uygun fiyatlar ile sunulan çözümler hakkında da fikir sahibi olabiliyorsunuz. Fiyatlar ile alakalı olarak sektöre genel olarak baktığımızda birçok farklı fiyat seçeneği görebiliyorsunuz. Bu fiyat seçenekleri sayesinde özellikle son birkaç yılda e-ticaret üzerine yapılan yatırımların sayısında %7 gibi bir artış söz konusu.

E-ticaret altyapısı, her her açıdan güvenlik önlemlerinin önemsenmesi gereken unsurlardan birisidir. Bu altyapı, öncelikli olarak online alışveriş ilkelerine dayandığından dolayı hazırlanma safhasında çok büyük önem arz eder. Gerek SEO, gerek hızlı bir web sitesi hazırlama ve gerekse güvenlik önlemleri açısından normal bir web sitesine gösterilen ilginin çok daha fazlasını göstermek gerekiyor. Yazılımcı firmalare, e-ticaret sitelerinin günümüzde ki önemini ve gelecek yıllarda daha da önem kazanacağını çok iyi bildiklerinden dolayı çalışmalarında çok daha kaliteli sonuçlar elde edebilmek ve müşteriyi kazanabilmek adına farklı tasarımlar ve yazılımlar üzerine çalışmalar gerçekleştirir.

E-ticaret SEO kavramı bir o kadar önemlidir. Sitelerinizi açtığınızda doğrudan internet üzerinden satış amacı içerisinde olduğunuzdan dolayı yine arama motorlarından müşteri kazanmak durumunda olacaksınız ve bunun için SEO olmazsa olmaz bir kavramdır. E-ticaret sitenizi kurduktan sonra arama motorlarında da kelime bazlı olarak yüksek sıralarda çıkmanız, sizlere her anlamda potansiyel müşteri kazandıracak ve sitenizden elde edeceğiniz gelirlerde de bir o kadar yükselme söz konusu olacaktır. Kısacası e-ticaret kavramı içerisinde alabileceniz birçok farklı hizmet biçimi yer alır. Bu hizmet biçimleri de firmaların fiyat portföyü ile alakalı olduğundan dolayı birçok farklı seçeneği ortaya koyar.

Hazır E-Ticaret Sitesi Fiyatları

Bilişim teknolojilerinde sıfırdan tasarlanan ürünlerin çok fazla ilgi çektiği gibi zaman açısından kısıtlı imkanların bulunduğu durumlarda da bizlerin CMS modeli dediğimiz hazır sistemler devreye girer. Dünya genelinde birçok farklı ve popüler yazılımcının hazırladıkları ve tamamı ile gelişmiş olarak kullanılabilecek hazır e-ticaret siteleri bulunur. Sıfırdan yazılımlara nazaran çok daha kısa süre içerisinde istediğiniz kadarı ile güvenli ve kullanışlı bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz. Bu sitelere sahip olabilmek için firmamız ile de iletişime geçebiliyor ve en uygun fiyatlardan web sitesi sahibi olabiliyorsunuz.

E-ticaret sitelerinin en önemli yanlarından birisi de internet üzerinden ödeme alabilmesidir. Yeni Türk Ticaret Kanunu gereği e-ticaret sitelerinde “SSL Sertifikası” olmazsa olmazlardan birisidir. Çok uygun fiyatlar ile satın alabildiğiniz bu sertifikalar, web sitenizde online ödeme yapan insanların bilgilerini şifreleme yolu ile güvenlik altına alıyor. Hazır e-ticaret sitelerinde ihtiyacınız olan tüm modüller ve en kolay kullanım şekilleri sizlere yine sunuluyor. Kısaca söylemek gerekirse e-ticaret kavramı çok ciddi anlamda ilgi çekecek bir unsurdur.

Hazır e-ticaret sitesi fiyatları ile alakalı olarak da firmadan firmaya değişiklik gösteren bir fiyat sıkalası söz konusu olacaktır. Sitemiz içerisinden en uygun e-ticaret paketlerini yine en uygun fiyatlar ile satın alabileceksiniz.

Netbim E-ticaret Sitesi Fiyatları

Firma olarak en uygun fiyatlar ile sizleri e-ticaret sitesi sahibi yapma amacı içerisinde olduğumuzdan dolayı birçok farklı tasarım seçeneğini en kullanışlı halleri mile sizlere sunuyoruz. Gelişmiş altyapı, güvenli sunucu seçenekleri ve online ödeme alabilme imkanları ile hazırlanmış olan e-ticaret sitelerimiz, sizlere ilgi çekici online mağaza seçeneği sunuyor. Firmamızdan aldığınız tüm hizmetler için teknik destek imkanı ücretsiz olarak sizlere sunuyor ve dilediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz.

E-ticaret sitelerimizin tamamı mobil uyumlu (Responsive) tasarımlardır. Kısacası bilgisayar başından da mobil cihazlardan da ziyaret edilip alışveriş yapılabilecek bir e-mağaza sahibi olabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan E-Ticaret Sitesinde Başarıyı Yakalamanın Yolları Nelerdir? başlıklı makalemizde e ticaret, e-ticaret siteleri ve e-ticaret siteleri hazırlamak hakkında bilgiler verilmektedir.

Content Protection by DMCA.com

“E-Ticaret Sitesi Fiyatları” üzerine 2 düşünce

 1. E-ticaret kesinlikle gelecekte para akışının çoğunluğunu kontrol edecek. Aklında orijinal bir fikir olan insanların bunu e ticaret kanalları aracılığıyla internete dökmelerini şiddetle tavsiye ediyorum

 2. Netbim e-ticaret sitesi fiyatları konusunda sitesinde o kadar düşük fiyatlar sunmuştu ki başta bir sendeledim ve tereddüt ettim. Ancak aldığım hizmet ile aylardır sorunsuz bir şekilde işlettiğim e-ticaret sitem var ve sonsuz teşekkürler size.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.