Sizi Arayalım
Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın
 • İsim & Soyisim*
  0
 • Telefon*
  1
 • Kısa Açıklama*
  2
 • 3
0 (322) 911 0 374

Son dönemlerde bilişim sektöründe Google iş ortağı olmak ile alakalı olarak yapılan girişimler son derece fazla. Her geçen gün çok daha hızlı bir şekilde gelişen, büyüyen ve bir o kadar da benimsenen bir sektörün içerisinde yer alıyoruz ve insanların güvendiği bir firma olabilmek için dikkat edilmesi gereken birçok önemli unsur var. Google şirketi şuan internet sektörünün patronu olarak nitelendirilebilir ve patrona kendimizi sevdirmek için uygulamamız gereken prosedürleri en iyi şekilde benimsememiz gerekiyor. Birkaç sene içerisinde bu anlamda atılan adımların niteliği kendini belli ediyor.

Google Partners sistemi sayesinde artık insanlar güvenilir firmaların kimler olduğunu çok daha net bir şekilde anlayabiliyor ve buna göre hareket edebiliyorlar. Google, artık işin uzmanı ve kendi sınavından başarılı olan kişi ya da firmalara sertifikasyon sistemi geliştirdi ve bu anlamda fark yaratmaları için bir imkan tanıdı. Bu da demek oluyor ki bu sektörde güven inşa etmenin en önemli yollarından birisi de Google sertifikası alarak iş ortağı sınıfına girmektir.google-is-ortagi

Google iş ortağı olmanın faydaları ile alakalı birçok önemli detayı sizlere sunmak istiyoruz. En başta insanların güvenini kazanmak son derece önemlidir. Zaten esas amaç Google şirketinin gözünde güvenilirlik kazanmak ve insanların tercih ettiği uygulamacılar arasına girmek. Detayları maddeler halinde inceleyerek fikir edinecek olursak;

 1. Google uygulamalarına hakim olursunuz ve bilginiz ile sertifika almış olursunuz.
 2. Müşterilerin gözünde güvenilirlik düzeyiniz yükseliş gösterir.
 3. Google şirketinin ön planda tuttuğu kişi ya da kurumlardan olursunuz.
 4. Türkiye’de gerçekleştirilen konferanslara katılabilirsiniz.
 5. İnternet üzerinde size özel bir Google Partners sayfanız olur.

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medya Reklamları ve Adwords Farkları başlıklı makalemizde google adwords, online reklamcılık ve sosyal medya reklamları hakkında bilgiler verilmektedir.

Content Protection by DMCA.com

“Google İş Ortağı Olmanın Faydaları” üzerine bir düşünce

 1. Bilgilendirme için teşekkurler. Fakat googleninde reklam oranını azatması lazım. şimdilerde 4 tane reklamı üst sıralarda çıkıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.