Sizi Arayalım
Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın
 • İsim & Soyisim*
  0
 • Telefon*
  1
 • Kısa Açıklama*
  2
 • 3
0 (322) 911 0 374

hazir-e-ticaret-sitesi

Hazır e-ticaret sitesi, son dönemlerde e-ticaret sektörüne yatırım yapmak isteyenler için SEO uyumlu olarak da avantajlar sunan en önemli komplike web sitesi yapılarından birisidir. Ülkemizde özellikle belli başlı kavramların yaygınlaşması ve web teknolojilerinin insan hayatındaki yerinin inanılmaz bir hızla büyümesi ile birlikte insanların bu konuda ki bakış açılarında da çok ciddi farklılıklar gözlemlenmeye başladı. Türkiye, e-ticaret konusunda dünyanın önde gelen ülkelerinden birisi olarak dikkat çekiyor. İnternet üzerinden satış yaparak potansiyel müşteri kitlesine ulaşabilmenin kolaylığını gören firma sahipleri hazır e-ticaret sitesi kurarak bu anlamda çok kısa bir süre içerisinde sanal mağaza oluşturuyor.

Hazır paketlerin ne gibi avantajlar sunduğunu ilk aşamada okumadan anlamak çok da mümkün değil. Bildiğimiz üzere dünya üzerinde bu sektör için çalışmalar yapan ve yaptığı çalışmaları ücretsiz olarak kullanıma sunan birçok farklı firma vardır. Bu firmalar, e-ticaret sitesi anlamında da çok kaliteli çalışmalar yapmışlar ve altyapıyı ücretsiz olarak sunmuşlardır. Ancak bazı firmalar da kendi altyapılarını geliştirerek bu anlamda müşterilerine kolaylık olması için sadece tasarımsal değişiklikler ile ürünlerini satarak e-ticaret sektörüne katkı yapmaktadırlar.

Peki bu sistemlerin ne olduğu ve nasıl çalıştığı ile alakalı olarak fikir sahibi olmak ister misiniz? Siz değerli okuyucularımızı bu anlamda çok daha detaylı bir şekilde bilgilendirmek ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olmak istiyoruz.

Hazır E-Ticaret Sitesi Nedir?

Hazır e-ticaret siteleri, daha önceden altyapı olarak ve zaman ayrılarak hazırlanmış ve arka planda çalışan panel işlevselliği olarak tek bir ürünün birçok farklı tasarım giydirilerek satılması işlemine verilir. Ülkemiz genelinde firmalar kendi altyapılarını oluşturarak ve tasarımsal farklılıklar yaratarak bu ürünleri daha geniş bir kitleye satmakta ve e-ticaret sitesi sahibi olmalarına da katkı sağlamaktadır. Türkiye genelinde özellikle bu anlamda son birkaç sene içerisinde ortaya çıkan site rakamları şaşırtıcı.

Hazır e-ticaret sitesi, sıfırdan yazdıracağınız bir siteye göre zaman ve maddiyat anlamında ciddi şekilde tasarruf anlamına geliyor. Bu tasarrufu özel bir yazılım hazırlatarak gözardı etmek, aslında çok da mantıklı olmayabilir. Günümüz internet sektöründe bu altyapılar sayesinde de sorunsuz bir şekilde satış yapan ve potansiyel bir kitleye hitap eden web sitelerinin sayısı hayli fazla. Arka planda çalışan yönetim panelinin aynı olması sizlere imaj anlamında herhangi bir sorun yaşatmayacağı gibi çok daha tasarruflu bir şekilde web sitesi oluşturmuş olmanızı da sağlayacaktır.

Hazır e-ticaret sitelerinde yıllardır kullanılan ve her anlamda kendini ispat etmiş altyapılar mevcuttur. Bu altyapılar sayesinde çok daha hızlı bir şekilde web sitelerinizin kurulmasını sağlıyor, ürünlerinizi giriyor, kredi kartı ödemesi entegrasyonunu yapıyor ve online satışa başlıyorsunuz.

Hazır E-Ticaret Sitesi Fiyatları

Netbim olarak önceliğimiz, tek bir paket içerisinde müşterimize ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunmak. E-ticaret sitesi kurduğunuzda müşteri elde edebilmek için SEO çalışmalarına ihtiyacınız olacak. Sizlere sunduğumuz hazır sistem, SEO anlamında son derece kaliteli ve kurulum aşamasında “On Page SEO” ayarları yapılmış bir şekilde sizlere sunulacak. Bu sayede web siteniz kısa bir zaman içerisinde arama motorlarının gözünde de otoriter bir hale gelecek.

399 TL tek fiyat garantisi ile sitemiz içerisinde sizlere hazır paketler sunuyor ve kısa süre içerisinde sanal mağaza açabilme imkanını sizlere sunuyoruz. Bizimle çalışın, yüzlerce memnun müşterinin arasına sizler de dahil olun.

Bir önceki yazımız olan E-Ticaret Sitesi Fiyatları başlıklı makalemizde e-ticaret seo, e-ticaret sitesi ve e-ticaret sitesi fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Content Protection by DMCA.com

“Hazır E-Ticaret Sitesi Nedir? Fiyatları Nelerdir?” üzerine 2 düşünce

 1. Hazır e-ticaret sitesi hizmetini bizzat sizin firmanızdan aldım. Bu sektöre yaptığım yatırımın başlarda boşa gideceğini düşünmüştüm ancak sizin hizmetiniz çok kısa zaman içerisinde uzun süreli kullanım sundu bize. Bu yazı da aslında benim gibi kafasında soru işareti olan kişilerin bir nevi çözüme ulaştırması bakımından mükemmel olmuş

 2. Gelecek internette 10 yıl sonra bugünün çocukları herseyı internetten sipariş edecekler ona göre hazırlanmalı sistem

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.