Sizi Arayalım
Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın
 • İsim & Soyisim*
  0
 • Telefon*
  1
 • Kısa Açıklama*
  2
 • 3
0 (322) 911 0 374

Kurumsal web sitesi dediğimiz zaman bunun içerisinde birçok önemli detayı inceleyebilme şansına sahip olabiliriz. Birkaç sene içerisinde meydana gelen gelişmeler ve yazılım teknolojilerinin ileri safhalara ulaşması ile birlikte çok daha mükemmel seçenekler ortaya çıkar. Bir web sitesi içerisinde olacaklar ile alakalı olarak da artık devlet yasal düzenlemeler getirdi. İnsanlar artık aradıklarına internet ortamından da ulaşabilsinler diye bu anlamda çeşitli atılımlar meydana geldi. Bu atılımlar her ne olursa olsun mükemmel seçenekleri de beraberinde getiriyor diyebileceğiz.

Kurumsal web sitesi özellikleri o kadar hızlı bir gelişim süreci içerisine girdi ki kaliteli hale getirmek için tekrardan yenileme yapmanız gerekiyor. Artık web sitelerinin kurumsal anlamda insanlara çok daha mükemmel seçenekler sunabilmesi için yeni gereksinimler ortaya çıktı. Gereksinimlerin çoğalması ile birlikte her geçen gün çok daha mükemmel web sitelerini inceleyebilme şansına sahip olduk. Ancak bir web sitesinde ihtiyacımız olabilecek birçok farklı seçenek vardır. Şimdi sizleri dikkat edilesi bu unsurlar ile alakalı olarak bilgilendirmek istiyoruz.

Kurumsal Web Sitesi
Kurumsal Web Sitesi

Artık Türk Ticaret Kanunu düzenlemeleri ile birlikte kurumsal web sitelerinde çok daha mükemmel seçenekler elde edilmesi mümkün hale geldi. İnsanların girdiklerinde tüm bilgileri edinebilecekleri ve kafalarında herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde alanları aktif kullanabilmeleri önemlidir. Geleceğe yönelik olarak kaliteli bir web sitesi aşağıdaki özellikleri mutlaka içermelidir.

 1. Mobil uyumlu tasarım
 2. Kolay kullanılabilir alanlar
 3. Göz önünde bulunan sekmeli menüler
 4. Sosyal medya butonları
 5. Canlı destek alanı (Opsiyonel)
 6. İletişim, servis ya da bu gibi formlar
 7. Firma ile alakalı resim galerileri
 8. Firmanın ürünleri ile alakalı resimler
 9. Sade ve şık renklerin tercih edilmesi

gibi birçok farklı konuda ihtiyaç duyulan görselliğe ulaşmak mümkün hale gelebiliyor. Zaman bağlı olarak çok daha yeni özellikler olsa da yönetim paneli olan web siteleri tercih etmeniz sizler için mükemmel sonuçları beraberinde getirecektir.

 

Bir önceki yazımız olan 2015 Web Tasarım Fiyatları başlıklı makalemizde 2015 web tasarım fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Content Protection by DMCA.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.