Sizi Arayalım
Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın
  • İsim & Soyisim*
    0
  • Telefon*
    1
  • Kısa Açıklama*
    2
  • 3
0 (322) 911 0 374

Sitemiz içerisinde de mutlaka görmüşsünüzdür. Özel yazılım web sitesi kavramı birçok kişinin yabancı olduğu ve anlamak için araştırması içerisine girdiği unsurlardan birisidir. Bu sorunun yanıtını sitemiz içerisinde sizler ile paylaşmak ve fikir sahibi olmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Akıllı web siteleri ile alakalı olarak bundan bir süre önce sizler ile bilgi paylaşımında bulunmuştuk. Günümüz web sitelerinde kişi ya da firmaların gereksinimleri artık belli. Yönetim panelsiz web siteleri (statik web sitesi) dönemi artık tamamen kapandı ve devir dinamik web sitelerinin devridir.

Bir web sitesini firma bağımlı olarak yönetmek mi daha iyi yoksa kendiniz panel üzerinden dilediğiniz tüm alanları yönetebilseniz mi güzel? İşte bu sorunun yanıtı aslında başlığımız ile doğrudan alakalıdır. Özel yazılım, sizler için hazırlanmış tasarımlara özel olarak hazırlanmış ve arkaplanda PHP ve veritabanı mantığı ile çalışan özel yönetim alanlarıdır. Özel yazılım çoğu zaman size özel olarak hazırlanmış tasarım HTML / CSS kod hali ile de tabir edilir ancak yazılım terimi doğrudan Web Programlama dilleri ile alakalı olan bir terimdir.

Özel Yazılım Web Sitesi
Özel Yazılım Web Sitesi

Özel yazılım web sitesi dediğimiz zaman size özel ve piyasada benzeri bulunmayan bir tasarım arkaplanına giydirilen yine size özel bir admin yönetim paneli anlamına gelir. Artık web sitelerinizin yönetimini firma bağımlı olarak değil, kendi kendinize de sorunsuz bir şekilde yapabilme şansına sahip oluyorsunuz. PHP ya da ASP gibi birçok farklı yazılım dili ile özel yönetim paneli hazırlanabilir ancak günümüzde en çok tercih edilen kodlama biçimi PHP’dir.

Netbim, sizlere genellikle dünya üzerinde ki en kaliteli içerik yönetim sistemlerinden hizmetler sunar ancak özel yönetim sistemli web sitesi çözümleri ile de kısa zaman içerisinde kaliteli web sitelerine sahip olmanızı amaç edinmiştir. İşte bu neden dolayısı ile kısa zaman içerisinde sektörün en önde gelen firmalarından birisi olma başarısını göstermiştir.

Bir önceki yazımız olan WordPress Ücretli Tasarımlar başlıklı makalemizde wordpress, wordpress tasarımlar ve wordpress ücretli tasarımlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Content Protection by DMCA.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.