Sizi Arayalım
Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın
 • İsim & Soyisim*
  0
 • Telefon*
  1
 • Kısa Açıklama*
  2
 • 3
0 (322) 911 0 374

web-tasarim-firma-secimiWeb tasarım sektörü ülkemizde hızla gelişmekte olan ve rekabet olarak yüksek değerlere sahip olan bir sektör durumundadır. Bu sektörün gelişmesindeki en büyük neden, internet ortamının gelişmesi ve her sektörün zorunlu ihtiyacı haline gelen reklam’ın ucuz, etkili ve hedef kitleye ulaşabilecek reklam türü durumunda olmasından kaynaklanmaktadır.

Özellikle kurumsal firmalar, bilinirliklerinin arttırılması müşterilerine daha iyi bir izlenim sunabilmek amacıyla web tasarım birimlerine yönelirler. Kurumsal web sayfaları, kurumsal firmanın markasını yansıtacağı için sade, görsel ve anlaşılır bir yapıda olması gerekmektedir. Özellikle gelişen internet ortamı ile birlikte internet kriterleri yeni web standartlarını ortaya çıkarmaktadır.

Web tasarım yaptıracak olan kurumsal firmaların dikkat etmesi gereken, yapılacak olan web sayfasının web 2.0 standartlarına uyması, responsive tasarım ve site içi seo desteği gibi özelliklerin bulunmasına dikkat etmesi gerekmektedir. Kurumsal bir web sayfasında ihtiyaç duyulan bütün özellikleri barındırması gereken tasarımlarda, site içi Seo ayarları, sayfa yapısı, bağlantı şeması gibi kriterlerin titizlik ile planlanması ve düzenlenmesi gerekmektedir.

Web tasarım firması seçimi yapılırken, firmanın referanslarının titizlik ile incelenmesi, yapılan işlerin kurumsallıkla ne kadar alakalı olduğunun tespit edilmesi ve özellikle yapılacak olan web tasarımının özellikleri, fiyatının iyi araştırılması gerekmektedir. Web tasarımları içeriğine, modüllerine ve görselliklerine göre fiyatları değişmekte ve özellikle işin yaptırılacağı firmanın ismine göre fiyatlar yükselmektedir. Bilinirliği yüksek, iyi referansları bulunan web tasarım firmaları doğal olarak web tasarım fiyatlarını yüksek tutmaktadırlar. Buda web sayfası yaptırmak isteyecek kurumsal firmaların bütçelerini aşan çalışmalar anlamına gelmektedir. En uygun fiyatlı, görsel, kurumsal, seo uyumlu, responsive tasarım sunabilen web tasarım firmaları ile çalışılmalı ve istenilen tasarımın firmaya detaylı ve sade bir şekilde anlatılması gerekmektedir.

Web tasarım firmalarına örnek olarak Netbim’i verebiliriz. Sitemiz üzerinden web tasarım  hizmeti alabilirsiniz. Sitemizde referanslarımız, verdiğimiz hizmetler, hazır platformlar bulunmaktadır. Sitemiz üzerinden aldığınız hizmetleri kredi kartınız ile taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kurumsal Web Tasarımın Önemi başlıklı makalemizde kurumsal web tasarım ve web tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

Content Protection by DMCA.com

“Web Tasarım Firma Seçimi” üzerine 7 düşünce

 1. İşte olay bu! İyi bir web tasarım hizmeti için kaliteli bir seçim yapmak gerekiyor. Önceden çalıştığım firma ile hiç bir yere gelemedim. Sadece durduğum yerden saydım. Sütten ağzı yanar gibi bir durum ama artık kaliteli hizmet ile çok daha mutluyum.

 2. İyi bir web tasarımı için sizce kriterler nelerdir?Web sitesi tasarımı hazırlanırken fiyatlar neye göre belirleniyor?Benim oyun salonum var sizce bu salonla İlgılı nasıl bir tasarım yapmalıyım

 3. Vay demek öyle şimdi anladım neden web tasarımların çoğunun uygulanıp fakat başarısız bir sonuç ortaya çıkmasını..Anladığım kadarıyla özellikleri bakımından içerik yönünden de önemliymiş gerçekten denemeye değer buldum.

 4. İşte olay bu! İyi bir Seo hizmeti için kaliteli bir seçim yapmak gerekiyor. Önceden çalıştığım firma ile hiç bir yere gelemedim. Sadece durduğum yerden saydım. Sütten ağzı yanar gibi bir durum ama artık kaliteli hizmet ile çok daha mutluyum.

 5. Aslında çok da beklenilmeyen konular ve paylaşımlar değil. Web tasarımında tabiki içerik önemli. hedef kitle önemli, popüler olmak için neler yapıldığı önemli. Bir seo desteği yoksa ya da iyi bir referans araştırması yoksa boşu boşuna mücadele edilmiş olunur.

 6. Tasarım için firma seçimi yerine, bu tarasımları kendi kendimize öğrenmenin bir yolu var mı yok mu, kendi web sitemizi kurabilir miyiz, bunlar hakkında bilgi verirseniz benim için daha faydalı olacak. Bu yazıyı gayet iyi anladım ama bireyler için kolaylıklar nelerdir bunlar hakkında da bilgiendirirseniz memnun olurum.

 7. İyi bir web tasarımının kriterleri nelerdir?Bu tasarımı yaparken nelere dikkat etmeliyiz? Fiyatlar nelere göre belirleniyor?Ben bir oyun salonu sahibiyim sizce nasıl bir tasarım uygulamalıyım ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.