Sizi Arayalım
Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın
  • İsim & Soyisim*
    0
  • Telefon*
    1
  • Kısa Açıklama*
    2
  • 3
0 (322) 911 0 374

Türkiye genelinde son birkaç dönem içerisinde Youtube video reklamları adı altında kurumsallara sunulan gelişmiş bir tanıtım yapma hizmeti sunuluyor. Türkiye her geçen gün çok daha fazla gelişiyor ve bu gelişim sürecinin akabinde ortaya çıkan farklı seçenekler aslında her zaman için olumlu sonuçlar getirse de çoğu zaman potansiyel kitlenin ilgisini çekmiyor. Youtube, dünyanın en çok kullanılan video paylaşım sistemidir ve Google tarafından satın alındığı günden bugüne her zaman çok daha büyük bir şekilde ilerleme kaydetmiştir.

Video reklamları mantığının ortaya çıkması ile birlikte artık videolu reklamlarınızı tüm Youtube videolarından önce yayınlayabilme şansına sahip olabiliyorsunuz. Her geçen gün ortaya çıkarılan seçenekler ile birlikte Google, firmaların reklamcılığı önemsemesi ve buna göre hareket etmesi açısından çok daha gelişmiş seçenekler sunma yolunda önemli adımlar atmaya devam ediyor. Türkiye, her geçen gün çok daha fazla değişen ve bir o kadar da gelişen ülkelerden birisi ve Google arama motorunun yatırımlarını en yüksek tuttuğu ülkelerin başında geliyor desek sanıyorum ki yanılmış olmayacağız.

Youtube Video Reklamları ve Önemi
Youtube Video Reklamları ve Önemi

Video öncesi reklamlar ile birlikte televizyon kanalları için çektirmiş olduğunuz reklamları artık video öncesinde de yayınlayabilme şansına sahip olabiliyorsunuz. Belirli bir miktar ücret ödeyerek tüm ülkemiz genelinde ki video izleme durumlarında her insanın karşısına sizlerin reklamları mutlaka bir kere çıkmak sureti ile izletilir ve bu tip reklamlardan firmalara geri dönüş oranının şuan için %45 civarında olduğu da resmi olarak açıklandı. Bu da demek oluyor ki kısa zaman içerisinde elde edilen başarı tabi ki mükemmel sonuçlar doğurur.

Her ne kadar sürekli olarak video aralarında da reklam çıkmaya başlasa da artık insanların bu konu ile alakalı olarak yeni yeni seçenekleri değerlendirme altına alması da önemlidir. Bu sayede ortaya çıkabilecek sorunların önüne geçilmiş oluyor. Potansiyel müşterilere bu tip videolu reklamlar ile ulaşmak, aslında gelecekte sunulacakların da en önemli habercisi olacaktır. Youtube video reklamlarının önemi işte bu safhada görsel olarak tüm insanların görebileceği ve potansiyel kitleye ulaşabilmekte ki başarı yüzdesi olarak da nitelendirilebiğlir.

Bir önceki yazımız olan Sosyal Medya Reklamları ve Adwords Farkları başlıklı makalemizde google adwords, online reklamcılık ve sosyal medya reklamları hakkında bilgiler verilmektedir.

Content Protection by DMCA.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.