Sizi Arayalım
Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın
  • İsim & Soyisim*
    0
  • Telefon*
    1
  • Kısa Açıklama*
    2
  • 3
0 (322) 911 0 374
Garantili SEO Kavramını İyi Anlayın, Pişman Olmayın

Günümüz bilişim sektöründe GARANTİLİ SEO terimi, insanların çok daha fazla itibar ettiği bir sözcük olduğundan dolayı yaygınlaşmıştır. Kendi ürettiğiniz ve malzemesini bildiğiniz ürünlere garanti verebilirsiniz. Ancak burada çalışmalar doğrudan GOOGLE kaynaklı olduğundan dolayı her sektör için garanti vermek doğru olmamak ile birlikte kesin sonuç SEO ANALİZ sonrasında net bir şekilde ortaya çıkar.

Netbim, başvurduğunuz siteler için analiz yapmadan GARANTİLİ SEO çalışmaları için söz vermez. Önce analiz eder, sonrasında çalışmaları ile ilgili bilgi sunar ve garanti verir. Güvenilir bir sektör için bunun doğru olduğuna İNANIYORUZ.

NETBIM olarak garantili seo hizmetini sizlere sunuyoruz. Garanti kapsamımız anahtar kelimede Google’da yükselmeye endexlidir, ilk sayfa garantili seo hizmetini asla vermemekteyiz bunun nedeni ise Google’ın bizim iş ortağımız olmaması geliyor. Google arama sonuçlarında listeleme yaparken asla 3’üncü kişiler ile çalışmamaktadır. Bu nedenden dolayı bizim yapacağımız çalışmalar, Google’dan bağımsız çalışmalar olacaktır.

Böyle bir durum söz konusuyken, alacağınız hizmetin kalitesi ve garantisi önemli bir duruma geliyor. Netbim yaptığı seo çalışmalarında, Google’da yükselme garantisi sunmaktadır. Bizden hizmet satın almak istemeniz durumunda sizlere 2 seçenek sunacağız.

Bu seçeneklerden bir tanesi sizler için hazırladığımız seo paketleri bir diğeri ise aylık veya yıllık seo çalışmalarıdır. Bu çalışmalar düzenli ve devamlı çalışmalardır. Aylık ve yıllık seo çalışmaları kapsamında, sözleşme imzalanarak yükümlülükler yerine getirilmektedir.

Türkiye’de garantili seo hizmetini sunan nadir firmalardan bir tanesi olan NETBIM, bu işi gerçek anlamda yapan nitelikli seo elemanlarına sahiptir. Bünyesindeki tecrübeli seo ekibi ile web sayfanızın arama motoru optimizasyonunu yapıyoruz ve sizi kısa zamanda başarıya ulaştırmayı sağlıyoruz.

Sunduğumuz seo hizmetlerinde, illegal çalışmalar asla yapılmamaktadır bu nedenden dolayı web sayfanızın filtre cezalarından uzak durduğu söylenebilir.

Google’da Düşüş Yaşarmıyım ?

Google’da düşüş yaşamanız mümkündür sonuç olarak biz Google’ın sahibi değiliz. Düşüş yaşamanızın bizim çalışmalar ile alakası olmayacaktır. Google belirli aralıklarla, arama sonuçlarını iyileştirmek için algoritma güncellemeleri yapıyor.

Bu güncellemeler sonucunda arama sonuçlarındaki listede sıralamanızda düşüşler veya yükselişler olabilir veya Rakip firmaların SEO yaptırarak anahtar kelimenizin rekabetini arttırması sonucuda sıralama kayıpları olabilir. Herhangi bir sıralama kaybında müşterilerimize destek sunabilmekteyiz.

Garantili seo hizmetlerimizden alan müşterilerimiz, kısa zaman içerisinde anahtar kelimelerinde, Google’da yükseldiklerini tecrübe edinebilirler. Organik, kurumsal ve garantili seo hizmeti arıyorsanız, NETBIM olarak sizlere en iyi şekilde seo hizmetini sunmaya devam ediyoruz.

Seo teklifi almak için seo başvuru formunu doldurabilirsiniz.