Sizi Arayalım
Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın
 • İsim & Soyisim*
  0
 • Telefon*
  1
 • Kısa Açıklama*
  2
 • 3
0 (322) 911 0 374

Google Adwords Reklamları ile Potansiyel Kitleye Ulaşın

Google Adwords reklamları sayesinde çok kısa zamanda hedeflediğiniz potansiyel kitleye ulaşın. Web sitenizin günlük ziyaretçi rakamlarında ki artışı farkedin, gelişmiş SEO teknikleri adına ilk adımınızı Adwords ile atın. E-ticaret sistemlerinizde ki ürün satış artışının analiz edin. Rakip sitelerinizin bir adım daha önüne geçerek internet üzerinde farkınızı ortaya koyun. İNTERNET ÜZERİNDE VAR OLUN…

Google'da Sektörünü Analiz Edin, Lider Oun

Google Adwords yardımı ile sektörünüzün lideri olmak sizlerin elinde. Sektörünüz içerisinde yer alan ve reklamlar ile potansiyel müşterilere ulaşan rakip firmaları analiz edin. Bütçenizi belirleyin ve reklamlarınızı yayınlayalım. Sektörünüzde en ön planda olan firmaları çok daha rahat bir şekilde analiz edebilme imkanınız olsun.

Google Adwords ile E-Ticaret Sektöründe Bir Adım Öndesiniz

E-ticaret kavramı, kısa bir zaman içerisinde ülkemizde de ciddi anlamda yaygınlaştı ve yatırımcıların sayısı arttı. Bu eşsiz sektör içerisinde sizlerde kendinize yer bulmak için yaptığınız uzun çalışma süreci sonunda potansiyel müşteriye en kolay yollar ile ulaşmanız Google Adwords reklamları ile mümkün olacak.

API Kullanmadan, Tamamı ile Google Adwords Panelinden Hesabınızı Yönetin

Google Adwords hizmeti veren firmaların önemli bir çoğunluğu genellikle API sistem kullanarak bu anlamda sizlere kısıtlı imkanlar sunan bir arayüz imkanı sağlıyor. Netbim olarak firmamız sizlere tamamı ile Google Adwords arayüzünü API olmaksızın full şekilde kullanabilme ve verilerinizi inceleyebilme imkanı sunuyor.

Google Adwords Ayrıcalıklarından Yararlanın

Google Adwords reklam sistemi sayesinde internet ortamında uzun bir süre beklemeden web sitelerinizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabiliyor, e-ticaret altyapısı kullanan sitelerinizde satış rakamlarını ikiye katlıyor ve Google SEO aşamasında da çok önemli gelişmeler için ilk önemli adımı atmış oluyorsunuz. Hemen en aşağıdaki formumuzu doldurarak bizimle irtibata geçin.

Yeni reklamverenler için çözümler

Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google’da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünür. Bu sayede ürününüzle/hizmetinizle zaten ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapmış olursunuz. Kullanıcıların satın alma işlemi yapmak veya sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmek için reklamlarınızı tıklaması yeterlidir.

Google AdWords Sertifikalı İş Ortağı Şirket & Profesyonel Ekip

Reklamlarınız için Google Sertifikalı İş Ortağı ve konusunda uzman çok geniş bir ekip ile çalışırsınız. Hesabınızın oluşturulması, anahtar kelimelerinizin ve reklamlarınızın hazırlanması, hesap optimizasyonu, arama motoru optimizasyonu ve performans önerileri için kesintisiz yardım alırsınız. Reklam stratejileriniz doğrultusunda ekibimiz işinizi kolaylaştırmak için her aşamada size destek verir, iş yükünüzü azaltır.

Optimizasyon ile Maksimum Performans, Minimum Maliyet

Hesabınız en yüksek performansı elde edebileceğiniz şekilde iyileştirilir. İlgi düzeyi yüksek anahtar kelime seçimleri, etkili reklam metinleri ile yüksek kaliteli reklamlar hazırlanır. Bu sayede aynı reklam bütçesi ile daha yüksek ve etkin ziyaretçi sayılarına erişirsiniz, reklamlarınız mümkün olan en yüksek konumda yer alır. Yüksek kalite puanı hedefi ile AdWords İndirimcisi özelliğinden daha etkin yararlanmanız ve maliyetlerinizin düşürülmesi mümkün olur.

Minimum harcama zorunluluğu yoktur; reklamlar için ödediğiniz tutarı siz belirlersiniz. Örneğin, reklamınıza 5 TL’lik bir günlük bütçe ve her ziyaretçi için 0,10TL’lik bir maksimum maliyet belirleyebilirsiniz. Reklamınız gösterildiğinde değil, yalnızca birisi reklamınızı tıklarsa ücretlendirilirsiniz.

Anahtar kelimeleri seçme ve bütçenizi en üst düzeye getirme konusunda bilinçli kararlar verebilmeniz için anahtar kelime trafiği ve maliyet tahminleri veriyoruz. (Anahtar kelime maliyetlerini tahmin edin )

7/24 Ücretsiz Telefon/E-posta Desteği

Reklamlarınız hakkında aklınıza takılan konular hakkında bilgi almak için bize telefon, e-posta ya da canlı online destek üzerinden ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ve hesap uzmanlarımız her türlü sorunuzu yanıtlamaktan memnuniyet duyacaktır. Haftanın 7 günü 09:00-21:00 saatleri arasında telefon, 24 saat boyunca e-posta desteği alabilirsiniz.

Ek Hizmetler

Ekibimiz yararlanabileceğiniz tüm imkanları takip eder. Birçok hizmetten ücretsiz yararlanırsınız.

 • Ücretsiz Google Analytics
 • Ücretsiz Geri Dönüşüm Takibi
 • Mobil Cihaz Reklamları
 • Google Maps/Earth/Rehber Kaydı
 • Google Görüntülü Reklam Ağı
 • Google Reklam Site Uzantıları
 • Arama Motoru Optimasyonu
 • Sosyal Medya Çözümleri