neden-seo-yaptirmaliyim

Reklam, her firmanın bilinirliğinin arttırılmasını sağlayan günümüzün vazgeçilmez araçlarıdır. Reklam en etkili ürün tanıtımı, marka tanıtımı ve firma tanıtımı yapılabilecek bir birim iken fiyat olarak ise yüksek ücretlere denk gelir. Böyle bir durum söz konusuyken firmalar en etkili ve uygun fiyatlı reklam birimlerine yönelmeye çalışırlar.

Böyle durumlarda ise ilk akla gelen web sayfaları olur. Web sayfaları firmanın, ürün tanıtımı, marka tanıtımı gibi bir çok konuda internette tanıtılmasını sağlar.

 

Web Sitem Var Ama İyi Tanıtılıyormuyum ?

Web sitem var ama internetten kullanıcı çekemiyorum ! Web siteme sadece kendi müşterilerim giriyor, Google’dan ziyaretçi çekemediğim için firma tanıtımının iyi yapılmadığını düşünüyorum ?

Seo’nun Önemi !

SEO, arama motoru optimizasyonudur. Web sayfanızın Google’ın istediği kriterlere göre düzenlenmesi işidir. Web sayfanızı yaptırdıktan sonra, SEO çalışmaları yaptırarak, Google arama motorunda istediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralarda listelenebilirsiniz. Buda size Google’dan ziyaretçi getirecektir. Bu sayede iyi bir reklam, bol kullanıcı ve ürün satışı yapmış olursunuz.

 

Web sayfanıza seo çalışması yapılmamış ise, sitenize girecek olan kullanıcılar sizin sabit müşterileriniz olacaktır. Siz firmalar olarak internetten yeni müşteriler kazanmak isterseniz. Buda sitenize yapılacak olan SEO çalışması ile doğrudan orantılıdır.

 

Diğer reklam birimleri pahalı olduğu için bütçenizde sıkıntılar yaratır ve düzenli, devamlı olarak siz ücret ödemeye devam edersiniz.  SEO’da ise bir kereye mahsus ücret ödeyerek Google’da arama sonuçlarında doğal bir şekilde yukarda çıkabilirsiniz. Buda size Google’dan bedavaya, devamlı olarak ziyaretçi getirecektir.

 

En iyi ve ucuz reklam birimi olan web sayfalarınıza, SEO (arama motoru optimizasyonu) yaptırarar Google’dan yeni müşteriler çekmeye, yeni bir deneyim yaşamaya ne dersiniz ?