arama-motoru-optimizasyonu

SEO’da en önemli faktörlerden bir taneside seo fiyat bütçesinin ayarlanmasıdır. Web sitenizin arama motorlarındaki hedeflerinin belirlenmesi ve bu doğrultuda oluşturulacak seo fiyat bütçesinin titizlik ile oluşturulması gerekmektedir.

Seo fiyat faktörü, seo çalışmasının etkisine doğru orantılıdır. İyi oluşturulmuş bir seo bütçesi web sayfasını ilerki zamanlarda Google’da kalıcı başarıya götürecektir.

Bazı firmaların yaptığı en büyük hataların başında, ucuz fiyatlı seo hizmetlerine yönelmeleri geliyor. Ucuz seo fiyatı, başarı anlamına asla gelmez. Üstelik ucuz çalışmalarda black hat seo (etik olmayan çalışmalar) kullanılabilir. Sonuç olarak SEO’nunda bir maliyeti vardır.

Seo fiyatlarının belirlenmesi anahtar kelime analizi, rakip analizi, kelime rekabet yüzdesi, sektörel analiz gibi bir takım analizlerin yapılması ile oluşturulabilir. Bu nedenden dolayı  NETBIM olarak standart bir seo fiyatımız bulunmamaktadır.

SEO Denklemi

Seo Bütçesi  = SEO’da Başarı

Netbim olarak seo fiyatı belirlerken, teklif usulü fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Web sayfanızın ve anahtar kelimelerinizin detaylı analizlerini yaptıktan sonra, sizlere fiyatlandırmayı teklif usulü, mail yolu ile bildirebiliyoruz.

Web sayfanız için belirlediğiniz anahtar kelimeler için bizlerden fiyat  teklifi almak için, seo başvuru formu doldurup bize gönderebilirsiniz.