Kurumsal ve bireysel müşterileri için 2003 yılından bu yana uzman kadrosu ile internet ve bilişim sektöründe hizmet vermeye devam eden Netbim Bilişim Teknolojileri, müşterilerinin bilişim alanındaki hemen hemen tüm ihtiyaçlarına çözüm üretecek çalışmalar gerçekleştirmektedir. Adana merkezli firmamız; web tasarım, web yazılım, arama motoru optimizasyonu(SEO), adwords reklam, sosyal medya danışmanlığı, alan adı tescil, web hosting ve kiralık sunucu sektörlerinde profesyonel bir kadro ile bugüne kadar pek çok kuruma başarı ile hizmet vermiştir ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Netbim Bilişim Teknolojileri müşterilerinin tüm projelerinde ortak çalışmalar yürüterek, müşteri istekleri doğrultusunda en hızlı ve doğru çözümü geliştirmeyi kendisine ilke edinmiştir. Satış sonrası  müşterilerine, gerek eğitim gerekse profesyonel teknik destek vererek sürekli iletişim halinde kalmak değişmez prensibimizdir.

Misyonumuz
Müşterilerimizin satın aldıkları ürün ve hizmetleri en kolay ve en verimli şekilde kullanmalarını sağlamak. Herhangi bir sorunla karşılaştıklarında daima kendilerine yardımcı olmaktan çekinmeyen teknik destek elemanlarıyla sorunlarını en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak. Daima hızlı, kesintisiz, güvenli internet bağlantısı ile hizmetlerin devamlılığını sağlamak.

Vizyonumuz
Gerek bireysel gerekse kurumsal pazarda iddialı bir pazar payına sahip olarak Türkiye’deverdiği hizmet alanlarında öne çıkan birkaç firmanın arasında yer almak. Avrupa seviyesindeki, ucuz ve kaliteli hizmet anlayışını müşterilerimize yaşatmak.

Destek talepleriniz için müşteri panelinizdeki destek sistemini kullanabilir veya Online Destek sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz
Şirket Ünvanı : Netbim Bilişim Teknolojileri
Adres Bilgileri : Mahfesığmaz Mah. Karol Sitesi B Blok No:1/A ADANA
Vergi Dairesi / No : Seyhan / 4170056473
Denetim Merci : T.C. Telekomünikasyon Kurumu İletişim Başkanlığı
Telefon : +90 (322) 911 0 374
Fax : +90 (322) 911 0 374
E-Posta : info@netbim.com