Sizi Arayalım
Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın
  • İsim & Soyisim*
    0
  • Telefon*
    1
  • Kısa Açıklama*
    2
  • 3
0 (322) 911 0 374
Kurumsal SEO, İyi Bir Strateji ile Kazandırır

Kurumsal SEO uygulamalarında analiz, strateji ve uygulama iyi planlanmalıdır. İnternet üzerindeki varlığınızı arama motorlarına belli etmek ve başarıyı yakalayabilmek için süreci iyi yönetebilmek son derece önemlidir. Netbim Kurumsal SEO çalışmaları ile garantili bir şekilde başarıyı yakalamanın keyfine varın.

Kurumsal SEO Analizi ile Rakiplerinizi ve Sektörünüzü Tanıyın

Kurumsal SEO analizi çalışmalarımız ile birlikte online ortamda sektörünüz içerisinde yer alan firmaların durumlarını, kendi sitenizin başarı durumunu, potansiyel müşteri kitlesini ve ne tip aramalar üzerine yoğunlaştıklarını rahatlıkla takip edebilir, Google Adwords olanakları ile alakalı olarak da fikir sahibi olabilirsiniz.

Kurumsal On Page SEO ile Uçmaya Hazır Olun

Kurumsal On Page SEO çalışmalarımız ile birlikte web sitelerinizi arama motorları için en uygun hale getiriyor ve sonrasında ciddi sıralama yükselişleri için hazırlıyoruz. İçerik, görseller, tasarım ve bu gibi tüm detaylar ile ilgili analizleri yapıyor ve en iyi sonucu en kısa süre içerisinde alabilmeniz için çalışıyoruz.

Profesyonel ve Organik Backlink Çalışmalarımız ile Otoriter Değeri Kazanın

Kurumsal sitelerinize özel olarak hazırlamış olduğumuz organik ve profesyonel backlink altyapımız sayesinde sektörünüzün en doğal ve kaliteli SEO üreten web sitelerinden birisi haline gelin. Uzun süreli çalışmalarımızda hedef olan otoriter site kimliğine çok daha kısa bir zaman içerisinde kalıcı olarak kavuşma fırsatını elde edin.

Sosyal Medyanın Gücünü Netbim Kurumsal SEO Çalışması ile Hissedin

Netbim olarak Kurumsal SEO çalışmalarımızda siz değerli müşterilerimizin her alanda aktif bir şekilde web sitelerini işletebilme ve reklamını yapabilme imkanı sunuyoruz. Siteniz için sunduğumuz sosyal medya hizmetleri sayesinde en meşhur firmalar kadar aktif bir biçimde sosyal medya üzerindeki yerinizi alın ve potansiyel kitleye ulaşın.

Çalışmalarımız Sonunda Başarıyı Yakalayın ve Sektörünüzün Lideri Olun

Kurumsal SEO çalışmalarımızın sonunda online olarak sektörünüzün en büyük firmalarından birisi olun ve otoriter kimliğiniz ile her zaman için aranılan bir firma haline gelin. Potansiyel müşteri kitlesine çok daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaştığınız gibi kar marjının ne kadar yükseldiğini ve gelir sıkalanızı en iyi şekilde analiz edin. FARK YARATIN

Kurumsal firmalar için yapılması şart gibi duran kurumsal seo çalışmaları, kurumsal firmanın çizgisine, ismine ve görüntüsüne zarar vermeyecek çalışmalar olarak tabir edilir. Bu tarz çalışmalarda her zamankinden daha doğal, doğru ve gerçekten başarı sağlayacak çalışmaların yapılması sağlanır.

Özellikle kurumsal firmaların rakip analizlerinin iyi yapılması ve bu rakiplerin geçilmesi durumunda firmanın kazanacağı prestijde göz önüne alınarak daha faydalı bir kurumsal seo stratejisi oluşturulur.

Seo stratejisi oluştururken , firmanın rekabet edeceği rakiplerinin analizleri, anahtar kelime analizleri ve rekabete göre bütçenin doğru bir şekilde belirlenmesi gerekmektedir.

Kurumsal SEO ile Başarıyı Yakalayın !

Kurumsal seo çalışmalarımızda kalıcı backlinklerin elde edilmesi, çalışma yapılan web sayfadan en iyi müşteri bazlı verimin alınması, firmanın kurumsal çizgisini kötü olarak lanse edebilecek seo çalışmalarından uzak durulması gerekmektedir.

Özgün ve kaliteli makale tanıtımları ile kurumsal web sayfasına kalıcı backlink yapısı oluşturmak önemli olduğu gibi bu tür makale tanıtımlarının yapıldığı sayfaları, sosyal medya birimlerinde belirli periyotlarda post edilmesi ve sosyal medya birimlerinden sıcak kullanıcı akışının sağlanması gayet önemlidir.

Kurumsal SEO çalışmalarında en önemli konulardan bir tanesi ise kampanya yönetimidir. Sosyal medya birimlerini aktif kullanarak, firma adına kampanyaların oluşturulması ve bu kampanyalar üzerinden sadık kullanıcıların sayfaya çekilmesi önemlidir.

Footer backlinkler, çöp sitelerden alınan illegal backlinkler, hacklinkler firmanın web sayfasına zarar verebilmek ile birlikte, hacklink gibi illegal durumlarda ise firmaya büyük zararlar verilebilmektedir.

Kurumsal SEO danışmanlığında en önemli konu ise, black hat seo yöntemlerinden uzak durulması olayıdır. Bu tarz yöntemler kurumsal firmanın web sayfasına ilk zamanlarda fayda sağlar gibi görünsede ilerki evrelerde web sayfasını filtre’ye düşürebilir.

Kurumsal seo danışmanlığı adına profesyonel bir kuruluş arıyorsanız NETBIM her daim yanınızdadır.

Kurumsal seo başvurusu yapmak için seo başvuru formunu doldurabilirsiniz.