Sizi Arayalım
Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın
 • İsim & Soyisim*
  0
 • Telefon*
  1
 • Kısa Açıklama*
  2
 • 3
0 (322) 911 0 374
Hazır Web Sitesi Paketlerimizi Deneyin
Netbim Özel Hazır Web Sitesi hizmetinden yararlanmak çok kolay. Sistemimizi satın almadan önce ücretsiz olarak deneyin, inceleyin, kararınızı verin. Sistemimiz için özel olarak hazırlamış olduğumuz yönetim paneli sayesinde tüm içeriklerinizi sorunsuz bir şekilde yönetin. İstediğiniz sektör için istediğiniz gibi web sitesini oluşturun. Daha sonra paketinizi seçin, en iyi hizmeti sizler için sunmaya devam edelim.

kategori-secimi1Sektörünüzü Seçin kullanmaya başlayın

Sektörel hazır web sitesi tasarımı hizmetinin tadını çıkarın! Sektörünüzü seçtikten sonra sizin için hazırladığımız web tasarım aracı ile şablon seçimi ve içerik düzenlemelerinizi yaparak hazır web sitenizi anında yayınlayabilirsiniz.

sitenizi-duzenleyin[1]Sitenizi Kolayca Düzenleyin

Sektörel hazır web sitesi tasarımı hizmetimizi sizin için öncelikli kılacak en önemli özellik, son derece basit olan yönetim panelidir. Şablon seçiminin ardından, değiştirmek istediğiniz yazılara tıklayarak bir word belgesinde düzenleme yapar gibi, web sitenizin içeriğini şekillendirebilirsiniz.

facebook[2]Sadece bir tıklamayla Facebook’ta* yer alın

Çevrenizi sayfanızdan haberdar mı etmek istiyorsunuz? Yeni web sitesi tasarımınızı tamamladıktan sonra, tek tıklama ve onaylama işlemi ile Facebook hesabınıza, sitenizin sayfa olarak eklenmesini sağlayabilrisiniz.

eticaret[1]E-Ticaret sitenize hemen sahip olun**

Gün geçtikçe insanların alışveriş alışkanlıkları değişmektedir. Günümüzde E-ticaret, alışveriş sektörünün önemli bir kolu haline gelmiştir. Hazır web tasarım paketimizde yalnızca e-ticaret modülünü, ürünlerinizin görünmesini istediğiniz alana sürükleyip, örnek ürünleri kendi ürünlerinizle değiştirerek siz de E-ticaret dünyasındaki yerinizi alabilirsiniz.

sosyal-medya[1]Sosyal Medyadaki Yerinizi Alın

Kurumsal hazır site tasarımlarımızda, reklam ve tanıtımın olmazsa olmazlarından olan Facebook, Twitter gibi sosyal ağlardaki kullanıcı paylaşımlarını da düşündük. Tek tıklama ile paylaşım butonlarınızı sektörel site tasarımınıza yerleştirebilirsiniz.

seo-uyumlu[1]SEO Uyumlu Bir Web Sitesine Sahip Olun

İnsanlar tarafından en fazla kullanılan arama motoru Google’da kendi alanınızda ilk sıralara kadar yükselebilmeniz için özel olarak geliştirilmiş alt yapımızla, potansiyel müşterilerinize ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

blog-olustur[1]Kendi Blog Sayfanıza Kolayca Sahip Olun

Bir blog oluşturarak kişisel görüşlerinizi ve değerlendirmelerinizi paylaşmak ve insanları firmanızla ilgili gelişmelerden haberdar etmek mi istiyorsunuz? Blog modülümüzü, hazır web sitesi paketlerimizde sunulan tasarımınızın istediğiniz noktasına yerleştirerek, siz de bir blog sahibi olabilirsiniz.

video-ekleyin[1]Sitenize Video Ekleyin

Firmanıza ait bir videonuz mu var? Yapılan bir çalışmanın görüntülerini veya firma tanıtım videonuzu ziyaretçilerinizle paylaşmak mı istiyorsunuz? Facebook, Youtube, Dailymotion gibi sitelerdeki videonuzu paylaşmak için, hazır web sitesi tasarımınızdaki video kısmına, videonuzun adresini yapıştırmanız yeterlidir.

kod-ekleyin[1]Kendi Kodlarınızı Kolayca Entegre Edin

Sizlere sunmakta olduğumuz hazır web sitesi paketi içerisinde bulunmayan bir özelliğe mi ihtiyacınız var? Hazırlatacağınız her türlü sisteme uygun alt yapımız sayesinde, web sitenize istediğiniz özelliği entegre edebilirsiniz.

iletisim-formu[2]Sitenize İletişim Formu Ekleyin

Hazır site paketi içerisinde yer alan iletişim formu modülümüz sayesinde, kullanıcılarınıza çeşitli soruları sorabilir, rezervasyon veya ön satış için gerekli iletişim bilgilerini elde edebilirsiniz. İstediğiniz soruların cevaplanmasını zorunlu hale getirebilir ve eksik bilgi nedeniyle oluşabilecek aksaklıkların önüne geçebilirsiniz.

Şartlar ve Uyarılar

 • Satın alacağınız hazır site paketinde, hazır site dışında bir site kullanmanıza müsade edilmez.
 • Facebook uygulaması İngilizcedir.
 • 3. parti bir yazılım olan e-ticaret uygulaması ile ilgili teknik destek hizmetimiz bulunmamaktadır.
 • Paketlerimizde aksi belirtilmedikçe CPU kullanım limiti bir işlemci çekirdeğinin %10’u kadardır.
 • Hosting paketleri hiç bir zaman toplu mail gönderimi için kullanılamaz.
 • Yedek geri yüklenme işlemi 20 TL + KDV olarak ücretlendirilmektedir.
 • Satın alacağınız paketlerde warez ve/veya forum scriptleri kurulamaz.
 • Satın alacağınız paketlerde T.C. yasalarına aykırı web siteleri kurulumaz.
 • Yukarıdaki fiyatlara yasal %18 K.D.V dahil değildir.