Sizi Arayalım
Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın
 • İsim & Soyisim*
  0
 • Telefon*
  1
 • Kısa Açıklama*
  2
 • 3
0 (322) 911 0 374

SEO konusunda özellikle 2015 yılında önceki senelerin tabuları tamamı ile yıkılacak gibi görünüyor. Birkaç sene içerisinde arama motorlarının algoritma düzenlemelerine gitmesi ve farklı gereksinimleri web sitelerine kural olarak atıyor. Arama motorlarında başarı elde etmek ve otoriter site konumuna yükselebilmek için artık çok daha fazla detay odaklı çalışmamız gerekiyor. Tabi ki atılacak adımların niteliği de büyük önem arz ediyor.

2015 SEO uygulamaları kapsamında normal dışı çalışmaların aktif olarak yaşandığı bir sene olacak. 1 senedir abartısız bir şekilde söylenebilir ki pagerank güncellemesi olmadığından dolayı köklü bir farklılaşım süreci beraberinde gelecek gibi görünüyor. Algoritma farklılıklarının daha yeni seçenekler sunabilmesi ve kısa süre içerisinde çok daha harika sonuçların ortaya çıkması, Google arama motoru başta olmak üzere sektörde ki dğer rekabet seçeneklerini de arttırıyor diyebilmekteyiz.

2015 SEO
2015 SEO

Nitelikli backlink alımını fazlası ile önemsemek gerekiyor. Türkiye, zaman içerisinde çok daha mükemmel sonuçları benimsiyor. SEO konusuna karşı ilgi her geçen gün çok daha fazla artıyor. Genel olarak kurumsal web sitelerine SEO çalışmaları yapılırken diğer sitelere nazaran çok daha organik ve bir o kadar da akılcı çalışmaların ortaya çıkarılması gerekiyor diyebilmekteyiz. Genel olarak Google News kayıtlı haber siteleri, günümüzde tanıtım yazıları için en uygun web siteleri olarak dikkat çekiyor.

Sadece kaliteli ve özgün tanıtım yazıları ile dahi web sitelerinin yükselmesi mümkün hale gelebilmektedir. Bu da aslında otoriter web sitesi olabilmek için SEO odaklı en mantıklı çalışma olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan SEO Açısından Javascript Neden Önemsizleşti? başlıklı makalemizde google page speed, javascript ve seo hakkında bilgiler verilmektedir.

Content Protection by DMCA.com

“2015 Profesyonel SEO Uygulamarı” üzerine bir düşünce

 1. Sürekli değişen google sistemini takip etmekten yoruldum 🙂 farklı bir seyler olmalı yoksa sürekli gerilerde kalacagız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.