Sizi Arayalım
Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın
  • İsim & Soyisim*
    0
  • Telefon*
    1
  • Kısa Açıklama*
    2
  • 3
0 (322) 911 0 374

Günümüz sektörlerinde kurumsal toplu mail hizmetleri o kadar fazla ilgi görüyor ki artık buna özel ayrı bir sektörel yapılanma bilişim teknolojilerinde başladı. Firmalar artık insanlara doğrudan ulaşmanın internet üzerinden çok daha kolay olabileceğini biliyorlar. Hal böyle olunca çok daha kısa bir zaman dilimi içerisinde bilişim sektörüne yapılan yatırım miktarlarında da mükemmel seçenekler ortaya çıkıyor diyebilmekteyiz. Birkaç sene içerisinde özellikle bu bağlamda atılan adımların niteliği herkesi etkileyecek türde. Tanıtım, bir firma için olmazsa olmazdır.

İnsanlar artık mail bültenlerini ya da üyelikleri fazlası ile tercih ediyorlar. İnsanları kurumsal kampanyalardan haberdar etmek için en etkileyici ve kaliteli yöntemlerden birisi olarak kuşkusuz toplu mail hizmetleri gösterilebilir. Artık mailing tasarımlarının ortaya çıkması ve insanların kısa zaman içerisinde çok daha geniş kitleleri hedeflemesi amacı ile kurumsal sektörde toplu mail hizmetleri olmazsa olmazlardan birisi haline geldi. Sunucu teknolojilerinde de mükemmel gelişmeler ortaya çıktı.

Kurumsal Toplu Mail Hizmetleri
Kurumsal Toplu Mail Hizmetleri

Web sitelerinizin alan adının altında kuracağınız bir mail adresinden çok geniş kitlelere mail atabilmek aslında sunucular için büyük bir sorun. Türkiye standartlarında buna stabil hosting paketlerinde çok fazla izin verilmiyor ki diğer müşteriler de bu anlamda zarar görmesin. Zira sunucunun mail trafiğini çok önemli ölçüde etkileyen bir çalışma olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak dediğimiz gibi bunun için özel sunucular hazırlanarak daha modern, hızlı ve sorunsuz bir şekilde hizmet verilebiliyor.

Artık harici sunucularda dilediğiniz gibi toplu mail gönderimi yapabiliyorsunuz. Ülkemiz, fiber internet hızına geçiş yaptığı an itibari ile çok kısa bir zaman içerisinde sunucu teknolojilerinde de doruk noktalara ulaştı ve bu durum aslında herkesi en iyi yönde etkileyen unsurlardan da birisi oldu.

Bir önceki yazımız olan Botnet Nedir? Web Sitesi Güvenliği başlıklı makalemizde botnet, botnet nedir ve web sitesi güvenliği hakkında bilgiler verilmektedir.

Content Protection by DMCA.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.