Sizi Arayalım
Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın
 • İsim & Soyisim*
  0
 • Telefon*
  1
 • Kısa Açıklama*
  2
 • 3
0 (322) 911 0 374

Son dönemlerde online mağaza sektörünün en çok tercih edilen sistemi olan Türkçe OpenCart, yatırımcılara çok kısa bir zaman içerisinde sunduğu inanılmaz seçenekler sayesinde beklentileri hat safhada tutabilme imkanı tanıyor. Bildiğimiz gibi son birkaç senelik süre zarfı içerisinde ülkemizde e-ticaret sektörü içerisine girmek isteyen ve bu alana yatırım yaparak yıllardır internet üzerinde bu sektörün öncüsü olmuş markalar mutlaka ki vardır. Bu markalar zaman içerisinde gelişmiş bir otomasyon yapısı sayesinde bu günlere geldiler ve kullanıcılar ile güven ortamı oluşturulmasının ardından çok daha çekici bir seçenek haline de geldi diyebiliyoruz.

Türkçe OpenCart, adından da anlayabileceğiniz üzere yabancıların hazırladığı bir sistemin Türkçe dil seçeneği ile bizlere sunulmuş halidir. İçerik yönetim sistemleri (CMS) içerisinde e-ticaret bakımından son birkaç senenin en çok tercih edilen modellerinden birisi haline gelmeyi başaran OpenCart, gelişmiş modülleri ve eklenti seçenekleri sayesinde günümüz tasarım şirketlerinin en çok beğendiği sistemlerden birisi olmayı da başardı. Bunu çok kısa bir süre içerisinde yaptı.

Türkçe OpenCart
Türkçe OpenCart

Gelişmiş bir e-ticaret sistemi olduğundan dolayı kendi içerisinde inanılmaz bir yönetim sistemine sahiptir. Yazılımcıları tarafından tüm detayları ile düşünülmüş olan gelişmiş bir sistem olduğunu rahatlıkla söyleyebilmek mümkün. Tabi ki zaman içerisinde bu sistemin çok daha ileri seviyelere taşınması safhasında yazılımcıların farklı modüller ve eklentiler üzerinde çalışmaları söz konusu olmuştur. Bayi modülleri, sanal pos entegrasyonu, WHMCS modelleri ile tam uyumluluk gibi birçok farklı seçeneği ile karşımıza çıkıyor.

OpenCart mobil uyumlu olarak henüz geliştirilmemişti. Fakat yazılımcıları tarafından gelen bilgilere göre kısa bir zaman içerisinde sistem Boostrap uyumlu bir hale getirilerek mobil platformlarda da sorunsuz bir şekilde çalışması sağlanacak.

Bir önceki yazımız olan Hazır E-Ticaret Sitesi Nedir? Fiyatları Nelerdir? başlıklı makalemizde e-ticaret sitesi, hazır e-ticaret sitesi ve hazır e-ticaret sitesi fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Content Protection by DMCA.com

“Türkçe OpenCart” üzerine bir düşünce

 1. Opencart Türkçe dil seçeneği ile çıktığından bu güne o kadar rahat e-ticaret siteleri kurulabiliyor ki zamandan ve maddiyattan tasarruf eden müşteriler de memnun hale geliyordur sanırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.