Sizi Arayalım
Müşteri Temsilcilerimiz Sizi Arasın
  • İsim & Soyisim*
    0
  • Telefon*
    1
  • Kısa Açıklama*
    2
  • 3
0 (322) 911 0 374

Online ortamda var olabilmek için Google Adwords reklam ve bütçe yönetimi ile alakalı olarak hizmet almanız sizlere her anlamda ciddi faydalar sağlayacaktır. Bilindiği üzere dünyanın en çok kullanılan arama motoru olarak bildiğimiz Google üzerinde web sitenizin reklamlarının yer alması, popüler aramalarda diğer firmalara nazaran bir adım daha önde olabilmeniz anlamına gelecektir ve bu durum sizlere diğer firmalara nazaran bir adım daha önde olabilme şansını verir. Ancak reklam yayınlamak sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir ve bu nedenle başta firmamız olmak üzere bu bağlamda hizmet sunan firmalar vardır.

Google Adwords reklam ve bütçe yönetimi ile alakalı olarak alacağınız hizmetler, sizlere birçok farklı anlamda olumlu geri dönüş sağlayacaktır. Hizmeti almadan elbette ki farkı anlamak son derece güçtür. Ancak firmamız, verdiği hizmetlerde sizlere ciddi anlamda fark sunuyor. 500 TL ile 5 gün reklam çıkarabilirsiniz. Ancak firmamızın sizlere sunduğu yönetim sistemi sayesinde bu rakam 500 TL ile 7 – 8 gün civarına çıkabilir. Bu rakamlar size ilk aşamada çok küçük rakamlar gibi gelebilir ancak 3 gün reklam yayınlaması çok farklı seçenekler sunacaktır.

Google Adwords Reklam ve Bütçe Yönetimi
Google Adwords Reklam ve Bütçe Yönetimi

Google Adwords Reklam Yönetimi

Reklam yönetimi hizmetlerimizde sizlere en popüler kelimeleri analiz ediyoruz ve web sitenize en çok müşteri ya da ziyaretçi çekmek istediğiniz kelimelerde en düzeyli analizi yaparak profesyonel bir sonuç ortaya koyuyoruz. Google, reklam sistemi içerisinde kullanıcıların birbiri ile rekabet etmesi için aradan çekilmiştir ve bu nedenle iyi analiz, iyi bütçe yönetimi ve reklam takibi gerekir.

Anahtar kelimelerinizin rekabet durumuna da bakarak en iyi reklamları hazırlamak bizim işimiz. Siz sadece sitenize gelen potansiyel müşteri ve ilgili ziyaretçileri ilgi çekici içerikler ile sitede tutun, yeter.

Google Adwords Bütçe Yönetimi

Bütçe yönetimi Adwords reklamlarında son derece önemlidir. Google, her anlamda reklam verenlerin birbiri ile rekabet edeceği bir sistem geliştirmiştir ve bu sistem sayesinde en iyi sonuçları listeleyebileceğini düşünmüştür. Her anahtar kelimenin farklı bir rekabet durumu ve farklı bir tık başı maliyeti vardır. Bunu en iyi şekilde analiz ederek bütçenizi çok daha uzun süre kullanabilmenize yardımcı oluyoruz. Alanında profesyonel SEO sertifikalı uzmanlarımız sayesinde bütçeniz çok uzun süre geçerli kalıyor.

Bir önceki yazımız olan Google Adwords APİ Panel başlıklı makalemizde google adwords api panel ve google adwords reklam danışmanlığı hakkında bilgiler verilmektedir.

Content Protection by DMCA.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Robot olmadığınızı doğrulayın * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.